EFES HALI YIKAMA İZMİR | HAKKIMIZDA

Efes Halı Yıkama & Koltuk Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerimize 2004 yılından itibaren İzmir’in tüm bölgelerine geniş servis ve şube ağıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı yıkama konusunda derin tecrübeye sahiptir. İzmir’de saygın ve ilerici bir kuruluştur. Efes Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası kendi bünyesinde halı yıkama işlemlerini kusursuz yapabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. EFES Halı yıkama olarak halılarınızı antibakteriyel ürünler ile , kendi halılarımız gibi yıkayıp sizin ve ailenizin bütçesine uygun fiyatlarla yıkama işlemleri yapmaktayız.

Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Halı Yıkamanın Önemi

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında yer alıyor. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve basit bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapsederek diplerde saklar. Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Halı yıkamanın önemi hakkında internet üzerinde birçok makale yer alıyor ancak birçok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor.

İzmir Efes Halı Yıkama, profesyonel çözümler sunar. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz…

İzmir Halı Yıkama Bölgeleri

İzmir’in bir çok bölgesine halı yıkama hizmeti veren EFES halı yıkama, halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize teslim etmektedir.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Güler yüzlü hizmet

Profesyonel ekibimiz ile hem sizlerin hem de ekibimizin yüzü gülmektedir.

Mutlu müşteriler

Profesyonel ekibimiz sevdikleri işi yaptıkları için daha mutlu ve güler yüzlü hizmet vermektedir.

Hijyenik Halı Yıkama

Antibakteriyel halı deterjanları ile halılarınız pırıl pırıl yıkanmaktadır.

İlk günkü temizlik

Hijyenik halı yıkama için vazgeçilmez unsur olan antibakteriyel halı deterjanları ile tertemiz yıkama yapılmaktadır.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ekibimiz ile halılarınız eskimez

Alanında Uzman

Halılarınızın düzenli yıkanması sizin için çok önemlidir. Ancak alanında uzman ekip ile yıkanırsa halılarınız zedelenmez.